Loading...
asim@asimciloglu.com Hemen Arayın: +90 532 365 73 22

Opr. Dr. M. Asım Çiloğlu Kimdir?

Opr. Dr. Mehmet Asım Çiloğlu 1949 yılında Niğde'de dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir'de alan Dr. M. Asım Çiloğlu İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine girmiştir. 1973 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitiren Dr. M. Asım Çiloğlu, 1978 yılında Genel Cerrahi Uzmanlığı'nı almıştır.

Daha sonra uzun yıllar çalışıp, yaşadığı Almanya'da ikinci uzmanlığı olan Üroloji dalında da ihtisasını tamamlamıştır. Türkiye'ye döndükten sonra Karşıyaka Devlet Hastanesi'nde çalışma hayatına başlamış, ardından Eşrefpaşa Hastanesi'nde Başhekim Yardımcılığı görevinde iken 112 Hızır Acil Servisi'nin kuruluş ve yönetiminde etkin görev almıştır.

Bu tecrübelerinin atdından Özel Kocaman Hastanesi ve İzmir Özel Sağlık Hastanesi'nde Başhekimlik görevleri yapan Opr. Dr. Mehmet Asım Çiloğlu ardından uzun yıllar boyunca Universal Hospital Group (Universal Hastaneler Grubu) da genel koordinatörlük görevini gerçekleştirmiştir.

Türkiye'de kurucularından olduğu Medikal Ozon Derneği'nde yönetim kurulu üyeliği ve kurucu üyelik sıfatları ile, Ozon tedavi denildiğinde Türkiye'de akla gelen ilk isimlerden biri olmuştur.

Süre gelen dönemde ulusal ve uluslararası kongrelerde zor iyileşen yaralar konusunda eğitimci olarak seminer vermeye devam etmektedir. Bunca yıllık birikmiş tecrübelerinden yola çıkarak oluşturmuş olduğu Aktifoks (Ozonlu ürünleri) markası ile tedavi, kozmetik alanında da kendini kanıtlamış ve her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Scroll to Top